Menu

Sommer

image

Fordeling af træningstider for perioden 30. juli til 2. november 2018

Bane 1A:
1 x 7:7 kunstgræsbane tættest på åen
Bane 1B: 1 x 7:7 kunstgræsbane i midten
Bane 1C: 4 x 3:3 kunstgræsbane

Bane 2A: 1 x 7:7 bane på sletten, tættest på kunstgræsbanen.
Bane 2B: 1 x 7:7 bane på sletten, længst væk fra kunstgræsbane
Bane 3A: 1 x 5:5 bane på sletten,tættest på kunstgræsbane.
Bane 3B: 1 x 5:5 bane på sletten, længst væk fra kunstgræsbanen.

Bane 4A:
1x 5:5 bane og 1x 3:3 bane ved klubhuset, foran friluftsbadet.
Bane 4B: 1x 5:5 bane og 2x 3:3 baner ved klubhuset, i midten.
Bane 4C: 1x 5:5 bane og 1x 3:3 bane ved klubhuset, tættest på kunstgræsbanen.

Se oversigt over banerne nederst på siden.

Mandag
Kunstgræs Sletten Klubhus
Bane 1A 1B 1C 2A 2B 3A 3B 4A 4B 4C
16:30 - 17:00               U11/U12 piger  
17:00 - 17:30 U14 drenge U13 drenge         U11/U12 piger  
17:30 - 18:00 U14 drenge U13 drenge U15 drenge U16 drenge     U11/U12 piger  
18:00 - 18:30 U14 drenge U13 drenge U15 drenge U16 drenge          
18:30 - 19:00 Dame senior U15 drenge U16 drenge          
19:00 - 19:30 Dame senior              
19:30 - 20:00 Dame senior              
20:00 - 20:30 Dame senior              

 

Tirsdag
Kunstgræs Sletten Klubhus
Bane 1A 1B 1C 2A 2B 3A 3B 4A 4B 4C
17:00 - 17:30 U13 drenge U10 drenge U19 drenge U14 drenge       U11/U12 drenge
17:30 - 18:00 U13 drenge U10 drenge U19 drenge U14 drenge       U11/U12 drenge
18:00 - 18:30 U13 drenge U10 drenge U19 drenge U14 drenge       U11/U12 drenge
18:30 - 19:00 U13 drenge   U19 drenge            
19:00 - 19:30 Senior              
19:30 - 20:00 Senior              
20:00 - 20:30 Senior              
20:30 - 21:00 Senior              

 

Onsdag
Kunstgræs Sletten Klubhus
Bane 1A 1B 1C 2A 2B 3A 3B 4A 4B 4C
16:30 - 17:00               U11/U12 piger  
17:00 - 17:30               U11/U12 piger  
17:30 - 18:00 U15 drenge U16 drenge           U11/U12 piger  
18:00 - 18:30 U15 drenge U16 drenge   Dame Senior          
18:30 - 19:00 U15 drenge U16 drenge   Dame Senior          
19:00 - 19:30 J. Old Boys Dame Senior          
19:30 - 20:00 J. Old Boys Dame Senior          
20:00 - 20:30 J. Old Boys              

 

Torsdag
Kunstgræs Sletten Klubhus
Bane 1A 1B 1C 2A 2B 3A 3B 4A 4B 4C
17:00 - 17:30 U14 drenge U11/U12 drenge U5-U9 dr+pi U13 drenge     U10 drenge    
17:30 - 18:00 U14 drenge U11/U12 drenge U5-U9 dr+pi U13 drenge     U10 drenge    
18:00 - 18:30 U14 drenge U11/U12 drenge   U13 drenge     U10 drenge    
18:30 - 19:00       U13 drenge          
19:00 - 19:30 Senior + U19 drenge              
19:30 - 20:00 Senior + U19 drenge              
20:00 - 20:30 Senior + U19 drenge              
20:30 - 21:00 Senior + U19 drenge              

 

Baneoversigt