Menu

Ungdom drenge

U16-U17
Martin Drikkjær Martin Drikkjær
martindrikkjaer@gmail.com
Tlf. 3011 6797
  Lars Vaage Malig
lars_malig@hotmail.com
Tlf. 2080 2907
 
Foto mangler Jesper Lind
jeslihansen@icloud.com
Tlf. 6480 1085
Tlf. 2080 2907
  Foto mangler  
 
U15
Foto mangler Rasmus Rasmussen
Rasmusamr-knuds@hotmail.dk
Tlf. 6043 5242
  Foto mangler Mikkel Dons
mikkeldons99@gmail.com
Tlf. 2724 6527
 
U14
Foto mangler Bjarne Andersen
bja@veflingenet.dk
Tlf. 2323 6898
  Palle Larsen Palle "Guitar" Larsen
pgl@manet.dk
Tlf. 2082 2034
 
Kenneth Greve Kenneth Greve
lines79@hotmail.com
Tlf. 5164 0549
  Foto mangler Anders Brink
brink5200@gmail.com
Tlf. 3048 3016
 
U12-U13
Keld Nielsen Keld Nielsen
keld.nielsen@gmail.com
Tlf. 2859 8103
  Michael Lolk Michael Lund mlund78@hotmail.com
Tlf. 2685 3076
 
Foto mangler Kim Lassen
k.lassen@icloud.com
Tlf. 6127 4034
  Foto mangler Lars Simonsen
larssaerens@gmail.com
Tlf. 2628 1963
 
Foto mangler Emil Østergaard
email2001@hotmail.com
Tlf. 2098 6757
  Foto mangler Sebastian Brandt
Tlf. 3049 5150
 
U10-U11
Foto mangler Brian Brøste
b_broeste@hotmail.com
Tlf. 7190 2180
  Frederik Bastholm Frederik Bastholm
bastholm.olesen@gmail.com
Tlf. 4176 0278
 
Foto mangler Morten Grønfeldt
morten@groenfeldtbolig.dk
Tlf. 4016 4950
  Foto mangler  
 
U9
Foto mangler Charlotte Hjort Hansen
hjort77@hotmail.com
Tlf. 4082 6325
  Foto mangler Bjarne Hansen
U8
Foto mangler Michael Lund Jepsen
michaellundjepsen@gmail.com
Tlf. 2066 1078
  Foto mangler Claus Hedegaard
gumbibager@gmail.com
Tlf. 2511 4949
U7
Foto mangler Martin P Madsen
Martinpmadsen@gmail.com
Tlf. 2544 6079
  Foto mangler Michael Søvsø
michaelsoevsoe@gmail.com
Tlf. 2243 7561
U5-U6
Foto mangler Rasmus
rasmushell@hotmail.com
Tlf. 2757 7611
  Foto mangler Dennis Færch Broch
dfaerch@gmail.com
Tlf. 6011 2230