Menu

Dommerliste

Nedenstående er en oversigt over vores egne lokale dommere som kan kontaktes af trænerne, når der skal påsættes dommer til hjemmekame i ungdomsrækkerne (oftes U12-U16):

 

 

Navn

Sted

Tlf

Email

Kommentar

Ole Hartung

Morud

2269 4333

hartung@manet.dk

11 mands og 8 mands

Henrik Demant

Morud

2525 3425

hdemant@privat.dk

11 mands og 8 mands

Rasmus Rasmussen

Morud

6043 5242

rasmusamr-knuds@hotmail.dk

11 mands og 8 mands

Bjarne "lillebjarne" Andersen

Veflinge

2323 6898

bja@veflingenet.dk

11 mands og 8 mands

Mads Vedsted

Morud

60621474

madsvedsted@hotmail.com

11 mands og 8 mands

Dion Jørgensen

Morud

4011 4258

dion.joergensen@gmail.com

11 mands og 8 mands

Edvard Kildegaard

Morud

4061 8791

edvardkildegaard@morudnet.dk

11 mands og 8 mands

Palle Bøhnke

Veflinge

2621 1802

ellap1959@gmail.com

11 mands og 8 mands

 

 

 

 

 

Frederik Hartung

Morud

2289 5812

frederik.hartung@hotmail.com

8 mands

Søren Damgaard Ladefoged

Morud

27825983

s.damgaard.ladefoged@hotmail.com

8 mands

Mikkel Dons

Morud

27246527

mikkeldons99@gmail.com

8 mands

Victor Clemmensen

Morud

20771776

Victor.clemmensen@gmail.com

8 mands

Valdemar V. Hansen

Morud

24969590

Valdemarvagnsbjerg@gmail.com

 U8 - U11 (evt. U12C)

 

        

Sponsorer

DBU Fyn nyheder

StillingAlbaniserien herrer, 2017/2018 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Otterup B & IK 11 9 1 1 28
2 OKS 11 8 0 3 24
3 Årslev BK 11 8 0 3 24
4 Nr. Aaby IK 11 7 1 3 22
5 Marstal IF 11 6 1 4 19
6 SSV Højfyn 11 5 2 4 17
7 Morud IF 11 4 3 4 15
8 Næsby BK 11 4 1 6 13
9 Flemløse/Hårby 11 4 1 6 13
10 Krarup/Espe Fodbold 11 3 2 6 11
11 OB 11 3 2 6 11
12 KRFK 11 3 1 7 10
13 MG & BK 11 3 0 8 9
14 Assens FC 11 2 1 8 7

Næste kampAlbaniserien herrer, 2017/2018 • Pulje 1

Hjemme mod
Årslev BK
21. okt
Kl. 15.00
VVS FYN ARENA – Morud
Albaniserien herrer, 2017/2018 - Pulje 1